There are these people

  • Wanna Join? New users you can now register lightning fast using your Facebook or Twitter accounts.

Dana Dane

RIP Vallejo Kid
May 3, 2002
26,982
11,626
113
51
#8
I can remember having to sell Beef Sticks for something and they cost a dollar. I sold them for $2 each, and ate one for every one I sold.
 

askG

Sicc OG
Nov 19, 2002
2,178
32
48
#14
i just used to jack them from the music room when i had class there...snickers and shit were being sold for 1 bill by the shcool...i had the market on lock selling them .50cents a pop...sold 3 bozes in 2 days...i had a hold on the mexican consumers man.
 
Apr 20, 2005
844
0
0
43
#15
ITS FREAKS said:
99 cent store.

you buy a butterfinger for 33 cents, say you go to basketball camp & charge 99 cents.

its a real big hustle.

it also supports terrorism lol, naw really though some groups (not saying their terrorists) send alotta kids out to make them money, if its through the school then its a "fund raiser" its a good hustle though